You are currently viewing Gala jubileuszowa

Gala jubileuszowa

25 października 2023 roku, mieliśmy ogromną przyjemność zorganizować wyjątkową galę jubileuszową, która stanowiła hołd dla 30 lat naszej misji i oddania w służbie dzieciom i młodzieży a zwłaszcza osobom z niepełnosprawnością. Była to też okazja do świętowania 20-lecia Warsztatu Terapii Zajęciowej i 10-lecia Środowiskowego Domu Samopomocy w Morągu. Gala odbyła się w Morąskim Domu Kultury w uroczystej atmosferze, z licznymi gośćmi, podopiecznymi i ich rodzicami, członkami TPD oraz sympatykami naszej organizacji.

Podczas tej wyjątkowej uroczystości przypomnieliśmy sobie o naszych początkach oraz o wszelkich osiągnięciach, które udało się osiągnąć dzięki niezastąpionemu wsparciu osób fizycznych i prawnych. Wydarzenie to dało również okazję do podziękowania naszym pracownikom, partnerom i darczyńcom, którzy przez lata przyczyniali się do rozwoju i sukcesów naszego Towarzystwa.

Gala jubileuszowa była pełna wzruszeń, wspomnień oraz inspirujących wystąpień. Byliśmy szczęśliwi mogąc razem obchodzić naszą rocznicę oraz celebrować długą listę projektów, które udało się zrealizować na rzecz dzieci, osób z niepełnosprawnością i ich rodzin.

Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w gali jubileuszowej, a także wszystkim, którzy wspierali naszą organizację w ciągu ostatnich trzech dekad. Nasza praca nie byłaby możliwa bez waszego zaangażowania i hojności.

Mamy nadzieję, że wspólnie będziemy nadal tworzyć lepszą przyszłość dla dzieci oraz osób z niepełnosprawnością i kontynuować naszą misję wsparcia najbardziej potrzebujących.

Jeśli nie mogliście być z nami na gali, zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie zdjęcia i relacje z wydarzenia.

Raz jeszcze, dziękujemy za wasze wsparcie i za to, że jesteście z nami w tej niesamowitej podróży!